پرتال تفریحی و سرگرمی منو تو
* سلام به شما دوست عزيز *

* شما عضو تالار نيستيد! براي دسترسي به تمام امکانات تالار عضو شويد! عضويت در کمتر از يک دقيقه *

بعد از عضو شدن شما میتوانید در این انجمن فعالیت کنید

برای راهنمایی مطلب گذاشتن در انجمن به آدرس زیر بروید

http://manoto.fanbb.net/t41-topic

متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ 0_911 متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ 0_1511 متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ 0_712

*** توجه: کسانی که بازی جی تی آی دارند و میخواهند ماشین های جدید دانلود کنند به سایت زیر بروند

http://Gtatak.ir

متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Ie_710 متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Fire_f10 متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Opera10
* سلام به شما دوست عزيز *

* شما عضو تالار نيستيد! براي دسترسي به تمام امکانات تالار عضو شويد! عضويت در کمتر از يک دقيقه *

بعد از عضو شدن شما میتوانید در این انجمن فعالیت کنید

برای راهنمایی مطلب گذاشتن در انجمن به آدرس زیر بروید

http://manoto.fanbb.net/t41-topic

متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ 0_911 متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ 0_1511 متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ 0_712

*** توجه: کسانی که بازی جی تی آی دارند و میخواهند ماشین های جدید دانلود کنند به سایت زیر بروند

http://Gtatak.ir

متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Ie_710 متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Fire_f10 متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Opera10
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

دانلود نرم افزار,مقاله,برنامه موبایل,کلیپ,طنز,مطالب جالب,سرگرمی,تبادل لینک,پزشکی

الرئيسيةمكتبة الصورثبت نامورودأحدث الصورجستجو

ورود
نام كاربر:
كلمه رمز:
ورود اتوماتيك در بازديدهاي بعدي: 
:: كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
عضویت یا ورود

* عضویت در انجمن

* ورود

* فراموشی رمز عبور

این انجمن را در گوگل محبوب کنید
جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم
کسانی که آنلاین هستند
در مجموع 972 كاربر Online ميباشد :: 63 كاربر ثبت نام شده، 17 كاربر مخفي و 892 مهمان :: 3 روبات در صفحه اصلی

Milad,alirezajaveri,pardis
,milad2013,Admin,m_nosrat
,phs,iman18,najafi,farnaz
,farzad,جوجو66,mahrokh
,
Mehdi13,mehdi-beyki,,arsham
,rainboy,pooryasad,u235
,ZALEM,mojode_bartar
,mknikoo,mahdi86,series
131,adelll_2323,farshad-53
ehsan-adibi,crazy-kids,sepide
navab69,sara,درسا,ali98,gallows
pedram,mehdii,king92,alireza1367
MOJIROYA,perilous,ستاره,جابر عسکری
maysam,7milad7,نگار,masud51
maya,abtin_24,Mehran1374,اطلس
hashem20,هلن,MORTEZA SHOKRI
mitra_mp,mehras,lililala,DigiteC
kazemloo,15243,zeynab khanom
nazila,mild_nurse,شیما صدیقیان,m.z.m

[ مشاهده کاربران آنلاین ]

بيشترين آمار حضور كاربران در سايت برابر 1287 و در تاريخ 1 آگوست 2011 - 16:55 بوده است.
احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 6698
جديدترين کاربر ثبت نام شده: بزرگمهر

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 10351 في 6256 موضوع
آمارگیر پرشین استیت
بازدید کنندگان از سایت
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Labels=0
المواضيع الأخيرة
» خر
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف link4rank.rozblog.com الجمعة فبراير 27, 2015 2:26 am

» نوشتن متن خود بر روی یک عکس با امکانات خوب(انلاین)
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف میلادشونم الخميس فبراير 05, 2015 7:45 pm

» ترفندهای شگفت انگیز در گوشی اندروید
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف Milad السبت أكتوبر 25, 2014 6:06 pm

» جت روم اختصاصی من و تو
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف ارین الأحد سبتمبر 07, 2014 4:04 am

» ایرونا - خرید و فروش کالاهای نو و دست دوم(مزایده و فروش مستفیم)
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف erona.ir الأربعاء مايو 14, 2014 8:41 pm

» عکس همسر مستربین
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پویا الثلاثاء نوفمبر 19, 2013 10:47 am

» قالب بسیار جدید و حرفه ای مدیا برای پارسی کیوت( وی سی پی)
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف shoeib63 الجمعة نوفمبر 08, 2013 1:33 pm

» چند ترفند توپ براي بازي جنگهاي صليبي(قلعه)
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف hovo1357 الأربعاء أكتوبر 23, 2013 3:04 am

» دانلود جدیدترین آهنگهای شاد
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف hovo1357 الأربعاء أكتوبر 23, 2013 2:55 am

» یه سایت جالب واسه سرگرمی
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف Milad السبت أكتوبر 05, 2013 10:52 am

» این پست را تو بنویس از تنهایی هایت......!!!
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف Milad السبت أكتوبر 05, 2013 10:50 am

» از هر جا سخنی هست ....!!!
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف Milad السبت أكتوبر 05, 2013 10:46 am

» یادداشتهای پر از حسرت.....
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف Milad السبت أكتوبر 05, 2013 10:43 am

» دلت براش تنگ شده...
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف Milad السبت أكتوبر 05, 2013 10:36 am

» تو را دختر خانوم مینامند . . .
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف Milad السبت أكتوبر 05, 2013 10:35 am

» چند سطر تنهایی...........
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف Milad السبت أكتوبر 05, 2013 10:34 am

» فال روزانه شنبه 13 مهر 1392
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف Milad السبت أكتوبر 05, 2013 10:32 am

» گالری عکس از حیوانات بامزه
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف siamakpattaya الجمعة أكتوبر 04, 2013 8:27 am

» دانلود بازی فارم فرنزی 4 - Farm Frenzy – Ancient Rome با لینک مستقیم
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف barad الأربعاء يوليو 24, 2013 11:24 am

» بهترین سایت برای ساخت انجمن رایگان فارسی(با امکانات حرفه ای و جدید)
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف mohamad23 الأربعاء يوليو 24, 2013 6:38 am

» دانلود جدیدترین آهنگ های شاد ایرانی مخصوص عروسی
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف الک رمزی الثلاثاء يوليو 16, 2013 10:36 am

» چــــــــت روم دوســتـــانـــه انــــجـــمـــن منو تو
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف mgkh السبت يونيو 08, 2013 9:31 am

» شعر عشقولانه
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف minamina الثلاثاء يونيو 04, 2013 3:26 am

» اس ام اس های عاشقانه جدید مهر ماه 1390
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف minamina السبت يونيو 01, 2013 9:02 am

» اس ام اس باحال مخصوص ضدحال به پسرها و دخترها
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف امیر علی الثلاثاء مايو 28, 2013 5:36 am

» ترول های جدید بهار 92
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف malijoon الأربعاء مايو 01, 2013 4:09 am

» اس ام اس سرکاری سری چهاردهم
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف malijoon الأربعاء مايو 01, 2013 4:07 am

» دانلود جدیدترین آهنگ حسین تهی به نام جانگولر
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف malijoon الأربعاء مايو 01, 2013 4:07 am

» علت های آب آوردن مغز
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف malijoon الأربعاء مايو 01, 2013 4:04 am

» کمک
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پرنیان السبت أبريل 06, 2013 3:54 pm

» ض
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف shafghat السبت مارس 23, 2013 2:30 pm

» SMS بر ضد دخترا ..............................
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف SAJADSALAMI الإثنين مارس 04, 2013 12:50 pm

» كاروتلاش يك مادرواقعي
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف باران@ الخميس يناير 31, 2013 2:19 am

» دانستنی های جالب!
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف باران@ الخميس يناير 31, 2013 2:04 am

» وصيت نامه يمنتشرنشده ي بزبزقندي
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف باران@ الخميس يناير 31, 2013 1:43 am

» اسکریپت ساخت آپلود سنتر برای گیگفا وی گیگ و........
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف LILIMOB الخميس يناير 17, 2013 5:13 am

» جدیدترین کد تقلب برای تراوین(جدید)
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف بردیا الأربعاء يناير 09, 2013 1:04 pm

» نگاه های یک مرد به خانواده همسر ! ( طنز )
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 الأحد ديسمبر 16, 2012 10:43 am

» مسابقه شماره یک انجمن منو تو
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 الأحد ديسمبر 16, 2012 9:37 am

» اس ام اس هایی از سخنان کورش کبیر
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 الأحد ديسمبر 16, 2012 9:07 am

» بهترین کرم های زیبایی صورت و ضد چروک
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 السبت ديسمبر 15, 2012 3:10 pm

» رمز های بازی کال اف دیوتی 7
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 السبت ديسمبر 15, 2012 1:54 pm

» رمز های بازی های کامپیوتری
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 السبت ديسمبر 15, 2012 1:50 pm

» رمز های5سن اندریاس
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 السبت ديسمبر 15, 2012 1:44 pm

» کد تقلب بازی جی تی آی (IV)
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 السبت ديسمبر 15, 2012 1:42 pm

» جک و اس ام اس های خنده دار ( اسفند ماه )
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 السبت ديسمبر 15, 2012 1:05 pm

» مدیر کل سایت
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 الجمعة ديسمبر 14, 2012 4:18 pm

» جوک حیوانات سری پنجم
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 الجمعة ديسمبر 14, 2012 2:45 pm

» جوک های خنده دار جدید (45)
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 الجمعة ديسمبر 14, 2012 2:31 pm

» جوک مردان سری پنجم
متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeمن طرف پوریا 2424 الجمعة ديسمبر 14, 2012 2:28 pm

آمار انجمن در جستجوگر ها
Seo Monitor Google Pagerank Checker
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية
تسجيل صفحاتك المفضلة في مواقع خارجية reddit      

قم بحفض و مشاطرة الرابط به انجمن ویکسا خوش آمدید على موقع حفض الصفحات

قم بحفض و مشاطرة الرابط پرتال تفریحی و سرگرمی منو تو على موقع حفض الصفحات
لینکستان
شما میتوانید لینک خود را از طریق پیام خصوصی به نام کاربری Milad بفرستید تا در اینجا قرار بگیرد

دانلود جدیدترین های جی تی آی

تیم پاپولی

گالری عکسفا

بزرگترین چت روم

دانلود ها

سوسن خانوم

بهترین سایت تفریحی خدماتی ایرانیان

پایگاه سرگرمی پاتوق98

سایت بزرگ تك محفل

پرتال تفریحی منوتو

بهترین سایت موزیک

بروزترین مرکز دانلود فارسی زبانان

دانلود اسکریپت

سرگرمی ، تفریحی ، فال

سایت سرگرمی و تفریحی فان پورتال

اسکریپت|قالب بزرگترین پایگاه وب مسترها

عکس های ایرانی

دانلود

بهترین سایت تفریحی برای جوانان ایرانی

تبادل لینک با همه به صورت رایگان

اموزش عکاسي و گرافيک

دایرکتوری تبادل لینک

متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟

نويسندهپيام
arsham
مدیران کل انجمن
مدیران کل انجمن
arsham

سن این کاربر : 37

متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Empty
پستعنوان: متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟   متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟ Icon_minitimeالأربعاء مارس 02, 2011 4:29 am

شوهرم مي خواهد برقصم ، اما بلد نيستم، آيا مي توانم از سي دي ياد بگيرم؟!
پرسش و پاسخي به نقل از سايت نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه ها
پرسش : متاهل هستم همسرم دوست دارد كه برقصم اما چون بلد نيستم اصرار دارد كه از سي دي هاي تصويري استفاده كنم چون سي دي به صورت زنده نيست نگاه كردن به آن براي من و همسرم چه حكمي دارد؟ بدون صدا كه امكان ندارد .گوش كردن به صداي موسيقي و ترانه هاي آن گناه است؟گناه كبيره؟
اگر نتوانستم خواسته شوهرم را بخاطر مانع مذهب برآورده كنم ،چه راه حلي پيشنهاد مي كنيد كه من آن را جايگزين كنم؟
من خودم تا حدود 99 درصد نوارهاي موسيقي كه همسرم در دوران مجردي به آن علاقه داشته است را از او جدا كردم و فكر مي كنم خواسته بيجايي شوهرم از من ندارد.
چه بسا اينكه چون جوان است شايد دوباره به آن موسيقي هاو نوارهاي غير مجاز و تحريك كننده برگردد.

پاسخ : از نظر آيت الله فاضل لنکراني، رقص به طور کلي منشأ فساد است و بايد ترک شود و حضور در جلسه رقص و يا تماشاي آن از طريق سي دي و مانند آن نيز جايز نيست و بايد توجه کنيد که اطاعت کردن زن از شوهر در مواردي لازم است که معصيت و نافرماني خدا نباشد بنابراين اگر شوهر زن خود را به کار حرامي امر کند اطاعت از او جايز نيست. اهتمام شما به رعايت احکام شرعي و حدود الهي تحسين برانگيز و در خور ستايش و تقدير است.
از اين که توانسته ايد با ظرافت و هوشمندي همسر خود را از نوارهاي مبتذل موسيقي جدا کنيد شايستگي خود را به عنوان يک زن مسلمان و متعهد و همسري دلسوز به اثبات رسانيده ايد و اين کار شما نيز جاي تقدير و تشکر دارد و ما به سهم خود از اين تلاش ارزشمند شما تقدير و تشکر مي کنيم و اميدواريم که بتوانيد با رفتارهاي سنجيده و برنامه هاي صحيح در ادامه اين مسؤوليت نيز موفق باشيد و زندگي مشترک خود را از هر آلودگي پاک و بستر زندگي را براي رشد و شکوفايي خود و همسرتان و همچنين فرزندانتان مهيا کنيد.
همان طور که تاکنون تجربه کرده ايد به خوبي فهميده ايد که با نفوذ در شخصيت افراد مي توان رفتار آنها را تغيير داد و مسير زندگي آنها را به سوي رفتارهاي مطلوب سوق داد. البته انجام چنين کار مهمي مستلزم پشتکار، مقاومت، دلسرد نشدن و استفاده از راهکارهاي صحيح و مؤثر است. براي تأثيرگذاري روي افراد و يا تغيير رفتار آنها در مرحله اول نياز به اعتماد سازي و ايجاد رابطه عاطفي بسيار قوي مي باشد بعد از اين که اين ارتباط عاطفي ايجاد شد به کارگيري راهکارهاي مناسب، از اين رو ما ابتدا يک سلسله راهکارهايي براي ايجاد اعتماد و استحکام رابطه عاطفي ارائه مي دهيم و سپس راهکارهايي براي تغيير رفتار، البته بايد توجه داشته باشيد که صرف جايگزين کردن ابزارها مشکل را حل نمي کند بلکه بايد تفکر و بينش و سپس باورهاي افراد را تغيير داد آنگاه تغيير رفتار به سهولت رخ خواهد داد. با توجه به اين که حکم شرعي و پاسخ آن از نظر فقهي براساس ديدگاه مرجع تقليد آيت الله فاضل مشخص شد توجه شما را به راهکارهاي زير جلب مي کنيم:
1. احترام به همسرتان را هم در مقابل ديگران و هم در زندگي خصوصي سرلوحه کارتان قرار دهيد.
2. همواره ارتباط عاطفي خود را با همسرتان حفظ کنيد و تا آنجايي که برايتان مقدور است در اين ارتباط احساس همدلي، صميميت و دلسوزي خود را نسبت به او ابراز کنيد.
3. هميشه قبل از ورود همسرتان به منزل خود را بياراييد و با پوشيدن لباس هاي زيبا و نضيف و آرايش مورد علاقه او خود را آرايش کنيد و در مقابل او ظاهر شويد.
4. در بدو ورود او به منزل درب منزل را خود به روي او باز کنيد.
5. هنگام خارج شدن از خانه او را تا دم درب منزل همراهي کنيد.
6. در نظافت منزل و آراستن آن و همچنين دکراسيون خانه آنگونه عمل کنيد که او دوست دارد.
7. در تهيه غذا سعي کنيد غذاهاي باب طبع او را طبخ کنيد.
8. هنگام گرفتاري، بيماري و درگيري با مشکلات با او همدردي کنيد.
9. هيچگاه خواسته هايي فوق توان او از او طلب نکنيد.
10. از ميهمانان او خوب پذيرايي کنيد. راهکارهاي فوق به خاطر جلب نظر او و اعتماد سازي او نسبت به شما است.
وقتي اعتماد او را کاملا به خود جلب کرديد راهکارهاي زير را عملي سازيد.
- هيچگاه از مردي در مقابل او تعريف نکنيد.
- روابط خانوادگي خودتان را با خانواده هايي که از نظر مذهبي از استحکام خوبي برخوردارند و در عين حال داراي نشاط روحي و اخلاقي خوبي نيز هستند گسترش دهيد.
- از ارتباط با دوستان ناباب و خانواده هايي که مسائل شرعي را رعايت نمي کنند اجتناب کنيد.
- گهگاهي به او پيشنهاد کنيد که هنگام شهادت ائمه(ع) يا اعياد مذهبي به مراسم عزاداري يا مراسم وعظ و دعا شرکت کنيد. اگر در اين قسمت مقاومت مي کند اصرار نکنيد مي توانيد از نوارهاي قرآن، دعا و نوارهاي مداحي در منزل استفاده کنيد.
- به مسأله نماز فوق العاده اهميت بدهيد و سعي کنيد در اول وقت نماز بخوانيد.
- سعي کنيد او را با رساله و احکام شرعي آشنا کنيد.
- کتاب هاي مذهبي به ويژه کتاب هاي اخلاقي تهيه کنيد و نکات جالب و سازنده آن را براي او بازگو کنيد.
- کتاب هاي داستان آموزنده اي که بيانگر سرنوشت شوم افراد گناهکار است تهيه و گهگاهي با هم مطالعه کنيد.
توجه داشته باشيد که راهکارهاي فوق را بايد به تدريج و با ظرافتي خاص به کار گيريد. بخش اول بيشتر براي ايجاد اعتماد و راهکارهاي قسمت دوم براي ايجاد تغيير در افکار، سلايق، باورها و کلا مسير زندگي اوست. اگر بتوانيد با پشتکار مسير زندگي او را به سوي معنويت سوق دهيد به تدريج تمايلات او نيز تغيير خواهد کرد و از شما درخواست انجام کار حرام نمي کند.
بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل
http://www.hamrag.blogveb.com

متاهل هستم،شوهرم می خواهد برقصم ، اما بلد نیستم !؟
بازگشت به بالاي صفحه 
صفحه 1 از 1
 مواضيع مماثلة
-
» پیروزی با پنج گل اتفاقی نیست/ من که مربی بین‌المللی نیستم!
» سایتی برای خیانت مردان و زنان متاهل!
» شوهرم عادت به خریدن هدیه ندارند.چکارکنیم؟!!